Prodejna krbů a showroom Praha
Prodejna krbů a showroom Praha
Realizace krbů v Praze a okolí
Výroba krbů Praha
Krby showroom Praha
Prodejna krbů v Praze

Krby a krbová kamna

Proč zvolit krb či krbová kamna pro Váš domov?

• Vytvořte útulnou atmosféru: Krb nebo krbová kamna přináší do vašeho domova teplou a příjemnou atmosféru, která láká rodinu k setkávání, sdílení příběhů a společným chvilkám.

 

• Šetrnost k životnímu prostředí: Naše krby a krbová kamna jsou navrženy tak, aby minimalizovaly emise a zajišťovaly účinné vytápění s ohledem na životní prostředí.

 

Moderní a elegantní design: Nabízíme široký výběr designů krbů a krbových kamen, od tradičního rustikálního vzhledu po moderní a minimalistické varianty, které se hodí do každého interiéru.

 

• Rodinné setkávání: Krb nebo krbová kamna se stávají přirozeným místem pro shromažďování rodiny a přátel, posilují rodinné vazby a vytvářejí nezapomenutelné vzpomínky.

 

Skvělý zdroj tepla: Krby a krbová kamna poskytují konstantní a příjemné teplo, které pomáhá snížit energetické náklady a zároveň zvyšuje pohodlí vašeho domova.

Dopřejte si luxusní zážitek s krbem nebo krbovými kamny

Snadná údržba: Naše krby a krbová kamna jsou navrženy tak, aby byla jejich údržba co nejjednodušší, což vám umožní snadno udržovat čistotu a zachovat krásu vašeho krbu.

 

Bezpečnost na prvním místě: Naše produkty splňují nejpřísnější bezpečnostní normy a jsou vybaveny moderními technologiemi, které zaručují bezpečné provozování krbu či krbových kamen.

 

Energetická účinnost: Krby a krbová kamna nejen že snižují energetické náklady, ale také přispívají ke snížení emisí CO2 díky využití moderních a ekologických zdrojů tepla.

 

Přizpůsobení vašim potřebám: Nabízíme individuální řešení pro každý domov - ať už hledáte centrální bod obývacího pokoje nebo útulné zákoutí pro relaxaci, naše krby a krbová kamna splní vaše přání.

 

Odborné poradenství a realizace: Naše týmy odborníků jsou připraveny poskytnout vám profesionální poradenství, pomoci vám vybrat ideální řešení pro váš domov a zajistit bezproblémovou realizaci.

 

• Nečekejte déle a objevte magii krbů a krbových kamen, které zpříjemní váš domov a stávají se jedinečným prvkem vašeho interiéru. Nechte se inspirovat naší nabídkou!

Krby style - Váš průvodce světem krbových kamen

Hledáte dokonalý způsob, jak zahřát svůj domov a přitom přidat špetku luxusu? S krby a krbovými kamny od společnosti Krby style transformujete svůj interiér na místo, kde se kombinuje pohodlí, elegance a atmosféra opravdového domova.

 

Proč vybrat Krby style pro montáž krbových kamen či krbu?

 

Celorepubliková působnost: ať už hledáte krbová kamna v Praze nebo kdekoliv jinde v České republice, jsme připraveni vám nabídnout naše služby. Máme bohaté zkušenosti s montážemi v různých typech domů a bytů.

 

Přínosy pro vaše zdraví: krbová kamna poskytují vlhké, přirozené teplo, které je šetrné k pokožce a dýchacím cestám. Zatímco centralizované topení může způsobit suchý vzduch, krby a krbová kamna vytvářejí příjemnou atmosféru, kterou si vaše tělo zamiluje.

 

Luxus topení v rodinném domě: krby a krbová kamna dodávají vašemu domovu jedinečný charakter. Představte si, jak se můžete po náročném dni usadit u krbu, poslouchat praskání dřeva a užívat si tepla a klidu.

 

Nesmazatelné vzpomínky u ohně: neexistuje lepší místo pro setkávání rodiny než u krbu. Je to ideální prostor pro sdílení příběhů, hraní her a vytváření nezapomenutelných vzpomínek.

 

Profesionální montáž a poradenství: náš tým složený z odborníků je zde, aby vám pomohl najít ideální řešení pro váš domov. Od výběru krbových kamen až po jejich instalaci - s námi máte jistotu prvotřídní služby.

 

Pokud sníte o krbu nebo krbových kamnech, které přinesou do vašeho domova teplou a luxusní atmosféru, Krby style je vaším ideálním partnerem. Nabízíme široký výběr modelů a profesionální montáž po celé České republice. Navštivte nás a nechte se inspirovat možnostmi, které vám můžeme nabídnout!

 

Krby style – protože pravý domov začíná u srdce ohně.

Rozdíly mezi krbem a krbovými kamny

Krb a krbová kamna jsou obě zařízení určená k vytápění, ale mají několik významných rozdílů. Ačkoliv obě tato zařízení mohou být srdcem domova a dodávají mu teplou a pohodlnou atmosféru, liší se konstrukcí, vzhledem a účelem. Níže uvádím několik klíčových rozdílů mezi krbem a krbovými kamny:

 

Konstrukce a instalace:

Krb: Je obvykle vestavěný do zdi nebo vystavěný jako samostatná jednotka v místnosti. Vyžaduje komín a speciální konstrukci, aby se zabránilo požáru a odvedly se zplodiny.

Krbová kamna: Jsou přenosná zařízení, která můžete umístit téměř kdekoli v místnosti. I ona vyžadují komín nebo odvod pro odvádění kouře.

 

Vzhled:

Krb: Nabízí tradiční a romantický vzhled s otevřeným ohněm. Má širokou palebnou komoru, která umožňuje plamenům tancovat a být viditelným z různých úhlů místnosti.

Krbová kamna: Mají kompaktnější vzhled a jsou obvykle uzavřené s prosklenými dveřmi, přes které je vidět oheň.

 

Účinnost:

Krb: Je obvykle méně účinný než krbová kamna, protože většina tepla uniká komínem.

Krbová kamna: Jsou navržena tak, aby byla účinnější a udržovala teplo uvnitř zařízení, což vede k vyššímu výkonu a menším tepelným ztrátám.

 

Údržba a čištění:

Krb: Vyžaduje pravidelné čištění od sazí a popela, zejména pokud je často používán.

Krbová kamna: Díky své uzavřené konstrukci obvykle akumulují méně sazí než krby, ale stále je třeba je pravidelně čistit a provádět údržbu.

 

Bezpečnost:

Krb: Protože má otevřený oheň, může představovat vyšší riziko požáru, pokud není správně udržován a dohlížen.

Krbová kamna: Jsou obvykle bezpečnější díky své uzavřené konstrukci, která minimalizuje riziko úniku plamenů.

 

Obě tato topná zařízení mají své výhody a nevýhody, a výběr mezi nimi často závisí na osobních preferencích, dostupném prostoru a rozpočtu.

?>